fbpx UV Gard | Stiklu tonēšana

UV Gard

 Informācija par produktu

UV Gard arhitektūras logu plēve ir optiski caurspīdīga. UV staru atstarojoša plēve, ko var izmantot vietās, kur vēlama maksimāla gaismas caurlaidība un maksimāla aizsardzība pret lietu izbalēšanu, piemēram, muzejiem, slimnīcām, skolām vai mazumtirdzniecības veikalu skatlogiem. Tā aiztur 99% no UV stariem, vienlaikus ļaujot redzamai gaismai maksimāli ieplūst telpā. UV Gard var izmantot arī mājās vai ēkās, kur pārmērīga UV staru iedarbība rada veselības problēmas. 
Ultravioletie stari ir vieni no galvenajiem vainīgajiem, kas veicina priekšmetu izbalēšanu. To var redzēt uz audumiem, grīdas segumiem un mākslas darbu bojājumiem. Jūs varat sajust ultravioletās gaismas ietekmi uz ādas, pēc tam, kad pavadījāt laiku ārpus telpām vai pat pēc tam, kad sēžat saules gaismā pie loga. Pat mākoņainā dienā, UV stari rada kaitējumu.
Muzeju kuratori saprot saules dziļo ietekmi uz vērtslietām un novērtē pievienoto aizsardzības slāni, ko piedāvā UV Gard. Mazumtirdzniecības veikalu īpašnieki vienmēr cenšas aizsargāt savas preces no kaitīgiem ultravioletajiem stariem, vienlaikus piesaistot pircējus no ielas. UV Gard nodrošina nepieciešamo aizsardzību, nemainot skatu. 

Produkta priekšrocības

  • Samazina spīdumu un acu diskomfortu
  • Palīdz saglabāt mēbeļu un audumu izskatu
  • Samazina traumu risku, ko izraisa lidojoša stikla lauskas

Resursi

Specifikācija no Madico 

← Atpakaļ     Uzzināt savu cenu →