fbpx Garantija | Stiklu tonēšana

Garantija

SAULES STIKLI piedāvā ASV kompāniju 3M™ Window Films un Madico, Inc,  Sun-Gard window films produkciju. Šie uzņēmumi ir vieni no vadošajiem logu plēvju ražotājiem pasaulē.
Logu plēves izgatavo no augstas kvalitātes materiāliem, kuru ražošanā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kas nodrošina optimālu kvalitāti un ekspluatāciju ilgā laika periodā. Logu plēvju īpašības un noturība tiek testēta laboratorijās, pēc kā tiek noteikti produkta parametri un ražotāja garantijas, kas, atkarībā no izgatavošanas tehnoloģijas, var sasniegt 15 gadus.

Garantija atkarīga no plēves veida, stikla tipa, loga rāmja konstrukcijas.  Piemēram, ārējai plēvei var būt 5 gadu garantija uz vertikālas virsmas, un 2 gadu uz slīpa stiklojuma.

Transportlīdzekļiem garantiju nosaka atkarībā no plēves veida. Standarta auto logu plēvei tiek dota 1.5 gadu ražotāja garantija, savukārt, 3MTM Crystalline - 10 gadus.

Vairāk informācijas ražotāju mājas lapās. 

Kvalitāte tā nav nejaušība, tā vienmēr ir augstu nodomu, labas plānošanas, sirsnīgu pūļu un izveicīgas izpildes rezultāts. 

- William A. Foster