fbpx FAQs | Stiklu tonēšana

FAQs

J: Kas ir logu plēves?

A: Logu plēve ir plāna laminēta plēve, ko var uzstādīt gan no loga stikla virsmu iekšpuses, gan ārpuses, transportlīdzekļiem vai ēkām. To parasti izgatavo no polietilēna tereftalāta (PET), poliesteru saimes termoplastiska polimēru vielām, dēļ to dzidruma, stiepes izturības, izmēru stabilitātes un spējas pieņemt dažādu virsmu formu. 
Stiklu tonēšanai, logu plēves parasti tiek iedalītas pēc to : 

J: Kā darbojas logu plēve ēkām?

A: Pamatā stiklu tonēšanai, logu plēve nodrošina personas un īpašuma aizsardzību no saules iedarbības, kā arī drošības un aizsardzības pasākumus, ko izraisa plīstoša stikla šķembas. 

J: Vai tiešām UV plēve var samazināt interjera izbalēšanu?

Ir seši faktori, kas ietekmē dabīgo materiālu (audums, koks, āda) izbalēšanu:

  1. Ultravioleta gaisma
  2. Redzamā gaisma
  3. Siltums un mitrums
  4. Ķīmiskie tvaiki (ieskaitot ozonu)
  5. Vecums
  6. Krāsu noturība

Parastais stikls (3-6 mm), noraida 23-28% saules ultravioletās gaismas. Stikla pakete var noraidīt 36-41%. Uz stikla uzstādītās plēves aiztur 95-99% saules ultravioletās gaismas.
Dažāda veida stikla un logu sistēmas noraida 13-29% saules siltuma. Ar logu plēvēm var panākt pat 80% saules siltuma atgrūšanu. Logu plēve pilnībā nenovērsīs izbalēšanu, tomēr, tā var nodrošināt maksimālu aizsardzību no izbalēšanas saules ultravioletās gaismas un saules siltuma dēļ.

J: Kā uzstādīt plēvi uz stikla virsmas?

Stiklu tonēšanau ar logu plēvi parasti uzstāda profesionāli pakalpojumu sniedzēji, bet tirgū ir arī plaši pieejami D.I.Y. un pamācības. 

J: Kā kopt tonētus stiklus? Kā mazgāt logus pēc plēves uzklāšanas?

A: Logi ar plēvi viegli mazgājas, nezaudējot to izskatu, ja vien tiek ievērotas dažas vispārpieņemtas norādes:

  1. Izmantojiet mīkstu tīru drānu vai tīru sintētisko sūkli.
  2. Loga žāvēšanai izmantojiet mīkstu drānu vai logu gumijas sliedi.
  3. Izmantojiet jebkuru parasto stikla tīrīšanas šķīdumu, kas nesatur abrazīvas vielas.

J: Ko dod auto logu tonēšana?

A: Auto stiklu tonēšana nav tikai padarīt tumšākus stiklus. Auto logu tonēšana neļaus jūsu transportlīdzekļa salonam sakarst, novērsīs saules radīto spožumu un tumšā laikā citu transportlīdzekļu starmešu radīto apžilbinājumu. Tā ir papildus drošība stikla plīšanas gadījumā un aizsardzība no UV staru radītiem ādas slimību riskiem. Un, tā ir iespēja padarīt jūsu auto stilīgāku.

J: Vai mana auto loga tonis var mainīties vai pacelties burbulis?

A: Taisnība, tā gadās - zemas kvalitātes logu plēves var ātri kļūt violetas un parādīties burbulis pēc ilgstošas saules iedarbības. Mēs izmantojam augstas kvalitātes amerikāņu logu plēves no 3M un Madico, Sun-Gard, kur ražotājs garantē, ka logu plēves nepaliks raibas, pleķainas vai lillā.

J: Vai auto loga plēvi var saskrāpēt vai sabojāt?

A: Mūsu izmantotās ASV logu tonēšanas plēves ir vienas no visizturīgākajām pasaules tirgū un var izturēt dažādas izmantošanas iespējas. Taču mēs iesakām klientiem būt uzmanīgiem, noņemot drošības jostas un nevērt vaļa netīrus, smilšainus logus.

J: Kāpēc mana auto virsbūves aizsargplēves krāsa kļuvusi dzeltena?

A: Ir zināms, ka zemas kvalitātes caurspīdīgās plēves kļūst dzeltenas un laika gaitā plaisā. Mūsu izmantotais materiāls nemaina krāsu un ir izturīgs skarbos apstākļos. Mēs izmantojam augstas kvalitātes virsbūves aizsargplēves no 3M.

J: Kā rūpēties par savu jauno auto virsbūves aizsargplēvi?

A: Ir svarīgi ļaut virsbūves aizsargplēvei izžūt, un pirmajās 2 nedēļās jāizvairās no rupjas mazgāšanas. Pēc tam jūs varat mazgāt un vaskot jūsu transportlīdzekļa virsbūvi tāpat kā pārējās krāsotas virsmas.

PS. Tie ir tikai biežāk uzdotie jautājumi.