fbpx Matētās & Dekoratīvās | Stiklu tonēšana

Matētās & Dekoratīvās

Matētas struktūras gaismas caurlaidīgās plēves ir īpaši izstrādātas, lai nodrošinātu vizuālo konfidencialitāti un drošības sajūtu vietās, kur uzstādītas stikla sienas vai starpsienas. Tas ir vienkāršs, pievilcīgs un drošs veids, kā pārveidot parasto stiklu ar pārsteidzošām dizaina īpašībām, vienlaikus ļaujot gaismai plūst caur to. Jūs varat izveidot dizainu, kas atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām. Tas ir ļoti rentabls veids, kā samazināt redzamību, vienlaikus uzlabojot biroja izskatu.

  • Novērš redzamību telpās no ārpuses
  • Saglabā labu gaismas caurlaidību
  • Samazina risku gūt ievainojumus
  • Dekoratīvs interjera elements

SIA SAULES STIKLI veiks logu plēvju profesionālu uzstādīšanu uz biroja stikla starpsienām, palīdzot veidot starpsienu notinumu atbilstoši jūsu noteiktajām prasībām.

SAULES STIKLI piedāvā un uzstāda pēc jūsu izvēlētā dizaina 3M Scotchcal™ 5525 vinila līmplēves. 3M Scotchcal™ 5525 ir matētas līmpleves ar dažādām struktūrām. Savukārt 3M™ Fasara™ ir necaurspīdīga vai daļēji caurspīdīg logu plēve stiklotu starpsienu dekorēšanai, izveidojot nepieciešamo caurredzamības samazinājumu, bet saglabājot stiklam rasturīgo gaismas plūsmu starp telpām. 3M Fasara™ izmanto arī atsevišķu interjera stikla elementiem, piem. galda virsmam, kāpņu  stiklotām margu dekorēšanai. 3M Fasara™ dekoratīvās plēves tiek izgatavotas no augstas kvalitātes poliestera materiāliem, un,  pateicoties elastībai un 3M līmvielas īpašībām, var tikt uzstādīti uz dažādas sarežģītības stiklu virsmām.

Lasīt vairāk par 3M™ Fasara™dekoratīvo plēvi EN (PDF, 228 Kb)

Atpakaļ