Stiklu tonēšana

Auto stiklu tonēšana

Iegādājoties automašīnu, vairumam izvēle slieksies uz tām, kuras ir aprīkotas ar tumšākiem tonētiem stikliem, kas piešķir auto labāku izskatu, pasargā no saules spilgtajiem stariem un ierobežo redzamību no ārpuses. Ja ražotājs nav aprīkojis automašīnu ar šādiem stikliem, to var izdarīt pārklājot tos ar caurskatāmām, nepieciešamās krāsas un tonējuma intensitātes logu plēvi. Logu plēves uzstādīšana automašīnas stikliem dos aizsardzību pret saules radīto pārmērīgo karstumu, padarot Jūsu braucienu saulainajās un karstajās dienās patīkamu un nenogurdinošu. Pat, ja Jūsu automašīna ir aprīkota ar gaisa kondicionēšanas sistēmu, tā bieži nespēj nodrošināt nepieciešamo temperatūru automašīnas salonā. Izmantojot logu plēves, palielināsies gaisa kondicionētāja kalpošanas ilgums un efektivitāte – tam retāk vajadzēs darboties ar pilnu slodzi, tādejādi, samazinot arī degvielas patēriņu.

Spilgtais saules gaismas un UV starojums, ir traucējoša gan automašīnas vadītājam, gan pasažieriem. Bērnu acīm žilbinošā saule ir sevišķi kairinoša un pat bīstama. Ultravioleto staru iedarbība būtiski samazina automašīnas salona aprīkojuma un apdares materiālu krāsu noturību un kalpošanas ilgumu. Logu plēve aizturēs 99% UV starojuma un ievērojami samazinās gan saules staru, gan arī naktī raidīto automašīnu starmešu apžilbinājumu.

Svarīgs iemesls stiklu tonēšanai ir redzamības ierobežošanai automašīnas salonā, kur bieži tiek novietotas vai patstāvīgi atrodas dažādas vērtīgas lietas vai papildus aprīkojums. Tās nepiesaistīs nevēlamu personu uzmanību, novēršot Jūsu īpašuma bojājumu vai zādzību. Stikla šķembu saturēšana, ko nodrošina logu plēve, negadījuma rezultātā var pasargāt salonu no bojājumiem, bet pasažierus no nopietniem savainojumiem.

Toņu izvēle, kā arī vairākas gaismas caurlaidības pakāpes padarīs Jūsu auto stilīgāku un piešķirs tam individualitāti, vienlaicīgi nodrošinot Jums nepieciešamo redzamību uz āru. Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvie akti nosaka transportlīdzekļu pieļaujamo stiklu tonējuma intensitāti: priekšējam stikla gaismas caurlaidībai jābūt 75%, priekšējiem sānu – 70%, pārējiem stikliem – ierobežojumu nav.

SAULES STIKLI piedāvā tikai kvalitatīvu logu plēvju uzstādīšanu, pilnībā uzņemoties garantijas saistības par tām, kuras attiecīgi nodrošina ražotāji 3M un MADICO.

  3 durvju hečbeki

sedani, hečbeki, 
universāli, SUV

mikroautobusi
3M Black Shade 60,00 EUR 70,00 EUR 80,00 EUR >
3M Metallic Shade 65,00 EUR 80,00 EUR 90,00 EUR >
Sun-Gard Black Pearl 80,00 EUR 100,00 EUR 120,00 EUR >
Sun-Gard Endurance 90,00 EUR 110,00 EUR 130,00 EUR >
3M FX HP 115,00 EUR 150,00 EUR 180,00 EUR >
3M Color Stable 150,00 EUR 200,00 EUR 230,00 EUR >
3M Crystalline* 250,00 EUR 300,00 EUR 350,00 EUR >

Cenā nav iekļauta priekšējā un priekšējo sānu stiklu tonēšana
* - cenas norādītas iekļaujot priekšējo sānu stiklu aplīmēšanu
Visas cenas norādītas EUR bez PVN