Matētās & Dekoratīvās

Teicama caurredzamība un gaismas caurlaidība ir stikla galvenās priekšrocības attiecībā pret citiem celtniecības materiāliem. Bet ir gadījumi, kad nepieciešams pilnībā novērst redzamību telpās no ārpuses, vienlaikus saglabājot labu gaismas caurlaidību telpu izgaismošanai. Uzlīmējot matētu plēvi tiks ierobežota caurredzamība neatkarīgi no iekšējās un ārējās gaismas intensitātes.
Ja nepieciešams daļēji samazināt redzamību, izmanto matētu dekoratīvo plēvi, kurai atkarībā no dekoratīvā zīmējuma ir dažādas caurredzamības pakāpes. Visas matētās plēves kalpo arī kā stikla dekoratīvais elements interjera (mēbeļu, starpsienu, durvju) veidošanā, vienlaikus samazinot iespēju gūt savainojumus, stikla bojājuma gadījumā.
Galvenais matēto un dekoratīvo plēvju pielietojums ir stikloto stapsienu aplīmēšanai noteiktas konfidencitātes veidošanai. Veidojot starpsienas ne vienmēr ir zināmas nomnieku prasības  pret starpsienu caurskatāmību. Uzlīmējot Jūsu izvēlēta dizaina matējumu, varat būt droši, ka vienmēr būs iespēja nomainīt neatbiltošo logu plēvi pret citu, nebojājot stikla virsmu.

  Krāsa Ruļļa 
platums (mm)
Cena EUR
1m2 bez PVN
Sun-Gard Matte balts matēts 1829 13,00
Garware Matte Bronze brūns matēts 1524 14,00
Garware Matte Grey pelēks matēts 1524 14,00
3M Fasara   1220 25,00*
       

* - cena pasūtot rulli 1,27m x 9m